Lomi Lomi w realizacji Marzeń

Bądź Światłem, które poznało swoją Wielkość!

Zapraszam Cię na warszawskie Lomi Lomi Nui. Rewitalizujący, holistyczny masaż, który potrafi otwierać wiele drzwi.

Masaż hawajski to starożytna tradycja na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest harmonijny ponieważ jest naturalny. Jest inspirujący, ponieważ inicjuje zmiany. Jest wyjątkowy, ponieważ Ty jesteś wyjątkowy.

CZAS I MIEJSCE:
27.02 – 02.03 – Warszawa, Naruszewicza 16

INWESTYCJA:
280 PLN obejmuje 2-godzinny masaż. Zarezerwuj dodatkowo 15-30 min na relaks, kąpiel w dźwiękach i rozmowę (uwzględnione w cenie).

REZERWACJE:
lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

ENGLISH:
https://lominuimassage.com/
Offerings in Poland: 120 min/ 280 PLN

* * *
Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Masaż ten wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana).

Sesja odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dynamika pracy oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

* * *
JOANNA POLKOWSKA
praktyk i nauczyciel Lomi Lomi Nui. Absolwentka Kino Mana IV u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd zgodnie z linią Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuje w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuje naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Na scieżce swojego rozwoju wykorzystuje m.in. elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Jej praca to stwarzanie warunków, w których człowiek prawdziwie kocha siebie, realizuje swój potencjał i jest inspiracją dla innych.

***
DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk przywraca lub potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Na poziomie fizycznym, masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. W sferze emocjonalnej i psychologicznej, może wspomagać uwalnianie traum oraz wywołanych nimi napięć czy bólu. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi wspiera osobę w procesie samopoznania. Stan głębokiego odprężenia pomaga dotrzeć do pamięci komórkowej – przeszłych zdarzeń, związanych z nimi emocji oraz wyuczonych wzorców postępowania. Taki wgląd może wspomóc świadome zdejmowanie kolejnych zasłon – mechanizmów obronnych, przekonań – odgradzających nas od prawdziwej istoty tego “Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest jednym z narzędzi na drodze rozwoju duchowego. Owocem świadomego życia jest bezwarunkowa akceptacja siebie oraz tego co jest, a tym samym otwieranie się na wielowymiarowość doświadczeń i radość istnienia.

Lomi Lomi promując zdrowie jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca hawajska muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i medytacji.