Odrodzenie

Odrodzenie jest nierozerwalnie związane z cyklami życia. Odradzamy się codziennie, otwierając po nocy oczy, na wiosnę z pierwszym ciepłym promieniem słońca. Podnosimy się po upadku, kryzysie, zaczynamy kochać znowu i mocniej, kiedy łamiemy sobie serca. Ponowne narodziny są naszym punktem odniesienia, dającym przeczucie, ze żaden stan nie jest permanentny oraz pocieszenie w symbolice Fenixa.

W jakiejkolwiek fazie jesteście, życzę Wam abyście przeżywali ją mądrze. Otwartość i uległość (wobec siebie) może absorbować emocje i łagodzić zastoje psychiczne, wygładzać relacje międzyludzkie, wprowadzać spokój w nasze serca. W przeciwieństwie do oporu, który te stany je wyostrza. Życzę nam harmonijnych, spokojnych cykli.

Zapraszam na cykliczne sesje Lomi Lomi w Poznaniu 6.06 – 14.06. Na hawajski, głęboko relaksujący masaż, wspierający dobrobyt i radość istnienia!

Lomi Lomi wywodzi się ze starożytnej hawajskiej tradycji promującej zdrowie, harmonię, obfite życie. Jest drogą do poznawania siebie poprzez ciało – intymną mapę wszelkich doświadczeń oraz stanów emocjonalnych, psychicznych, fizycznych i duchowych z nimi związanych.

Delikatność oraz subtelność Lomi Lomi zapraszają do bycia wrażliwym. Człowiek wrażliwy to człowiek uważny i elastyczny, który odważnie odpowiada wszelkim aspektom życia i jego zmienności. Jego moc jest niezachwiana, a jego działania są przejawem mądrości serca!

Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jak ceremonia integrująca ciało-umysł-serce i balansująca przepływ energii życiowej.

Sesja odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dynamika pracy oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

Rezerwacje: lominuimassage@gmail.com

 

Photo credit: Janko Ferlic; unsplash.com