Pragnienia Duszy

W stanie odprężenia, możesz znacznie wyraźniej usłyszeć swoje wewnętrzne prawdy.

Zapraszam Cię na Lomi Lomi. Regenerujący, holistyczny, głęboko relaksujący masaż podczas którego ciało harmonizuje się z sercem i odpowiada na pragnienia duszy.

Lomi Lomi to długowiekowa hawajska tradycja na drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki swojej harmonijnej, kobiecej naturze Lomi Lomi prowadzi nas ku dojrzałej radości z tego co jest oraz wszystkiego, co nadchodzi.

Wyjdź na spotkanie ze sobą i przyjmij swoją wielką miłość. To ten rodzaj miłości, w której widzisz siebie i zachwycasz się zawsze po raz pierwszy.

Zapraszam na sesje w Poznaniu: 3 -12 grudnia 2019
lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Masaż przypomina ceremonie. Integruje ciało-umysł-serce i balansuje przepływ energii życiowej.

Sesja odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dynamika pracy oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

JOANNA POLKOWSKA
praktyk i nauczyciel Lomi Lomi. Studentka Susan Pa’iniu Floyd (Kino Mana, Aloha International) oraz Ho’okahi Tamara Stephens (Nā Pua ‘Olohe). Reprezentuje linię Kahu Abrahama Kawai’i (Kahuna Bodywork).

Pracuje w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuje naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Na scieżce swojego rozwoju wykorzystuje m.in. elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Jej praca to stwarzanie warunków, w których człowiek akceptuje siebie, realizuje swój potencjał w miłości i jest inspiracją dla innych.