Rozkwitanie

Zapraszam Cię na hawajski masaż o wielkiej transformującej mocy. Wybierz radość życia, porzuć wszystko, co życiu nie sprzyja. Wycisz umysł, posłuchaj ciała, uwolnij duszę. Tu spotkasz siebie i wyzwolisz swój potencjał. W otoczeniu bezwarunkowej akceptacji i miłości.

Hawajski Lomi Lomi w Warszawie 7.12-10.12

Lomi Lomi to głęboki, rewitalizujący masaż wywodzący się z szamańskiej tradycji Hawajów. Jest to holistyczna praca z człowiekiem na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Lomi Lomi wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana). Obejmujące, kojące ruchy rozluźniają ciało, dzięki czemu możliwe jest uwalnianie stresu – przyczyny wszystkich chorób. W atmosferze bezwarunkowej miłości zachodzi organiczny proces przywracania równowagi i zdrowienia.

Lomi Lomi to masaż transformujący. Uwalniając się od konstruktów myślowych, schematycznego myślenia i krytycyzmu budujemy nowe relacje ze sobą i otoczeniem, doświadczamy wzrostu kreatywności, radości życia, otwieramy na nowe perspektywy.

Hawajska świadoma praca z ciałem-umysłem-duchem jest dla wszystkich. Dynamika masażu oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Lomi Lomi odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

MIEJSCE
Przedwojenna willa w ogrodzie na Starym Mokotowie, ul. Naruszewicza, Metro Wierzbno.

INWESTYCJA – 280 PLN
Masaż trwa 2 godziny. Zarezerwuj dodatkowo ok. 30 min na relaks, kąpiel w dźwiękach i rozmowę (uwzględnione w cenie).

REZERWACJE:
lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. Łagodnie i stopniowo docieramy do wyuczonych wzorców postępowania, uwalniamy traumy oraz wywołane nimi napięcia czy bóle. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi nieustannie wspiera osobę w procesie samopoznania. W stanie głębokiego odprężenia, masaż sprzyja dotarciu do nagromadzonych w pamięci komórek emocji (podświadomość). Taki wgląd umożliwia zdejmowanie kolejnych zasłon (np. mechanizmów obronnych), odgradzających nas od prawdziwej istoty tego “Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest skutecznym narzędziem na drodze rozwoju duchowego. Owocem systematycznej pracy jest bezwarunkowa akceptacja siebie i tego co jest, a tym samym otwierania się na wielowymiarowość doświadczeń i radość życia.

Lomi Lomi promując zdrowe ciało jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca hawajska muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i medytacji.

PRZEBIEG SESJI
W klimacie umiarkowanym osoba leży na profesjonalnym, podgrzewanym stole. Masażysta wykonuje długie, obejmujące ruchy. Siła nacisku jest dostosowana do wrażliwości ciała oraz stanu emocjonalnego osoby. Do masażu używa się naturalnych olejów. Często sesji towarzyszy tradycyjna hawajska muzyka, pieśni, kadzidła, misy, bębny lub inne instrumenty emitujące wysokie wibracje.

JOANNA POLKOWSKA
Praktykuję Lomi Lomi Nui od 2010 roku. Jestem absolwentką i certyfikowaną trenerką Kino Mana IV u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd. Szkoła Kino Mana w Aloha International kształci masażystów i nauczycieli Lomi Lomi Nui, zgodnie z tradycją Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuję w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuję swoją naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Moją misją jest stwarzanie warunków dla powiększania uważności i obecności. Stanu, w którym człowiek prawdziwie kocha siebie, realizuje swój potencjał i jest inspiracją dla innych.

Ruch jest życiem, a ja kocham życie. Dojrzewałam do tej miłości przez wiele lat, naprzemiennie wątpiąc i ponownie się zakochując. Po latach nie zmieniło się nic, zwątpienia są i zawsze będą. Zmieniła się jednak świadomość i zrozumienie, że życie to nieustająca ewolucja. Ten ruch to naturalna, doskonała forma, wszystko w niej ma sens, nie podlega ocenie i dzieje się bezwysiłkowo.