Masaż samouzdrawiania i miłości

Piękno ma wyjątkową właściwość przenikania serc i dusz. To piękno to Ty – promieniujący wielkim światłem na świat!

Zapraszam Cię na Lomi Lomi ~ rewitalizujący, holistyczny masaż wywodzący się z szamańskiej tradycji Hawajów. Bezwarunkową miłość, która rozpoczyna naturalny proces przywracania równowagi i zdrowia.

MIEJSCE i CZAS
Warszawa, 27.06 – 01.07. Klimatyczna kamienica w ogrodzie na Starym Mokotowie, Naruszewicza 16, Metro Wierzbno

INWESTYCJA – 280 PLN
Masaż trwa 2 godziny. Zarezerwuj dodatkowo ok. 30 min na relaks, kąpiel w dźwiękach i rozmowę (uwzględnione w cenie).

REZERWACJE: lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

ENGLISH: https://lominuimassage.com/

Lomi Lomi to głęboki, rewitalizujący masaż wywodzący się z szamańskiej tradycji Hawajów. Jest to holistyczna praca z człowiekiem na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Lomi Lomi wspiera zdrowie poprzez balansowanie przepływu energii życiowej (Mana).

Hawajska świadoma praca z ciałem-umysłem-duchem jest dla wszystkich. Dynamika masażu oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Praca odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. Łagodnie i stopniowo docieramy do wyuczonych wzorców postępowania, uwalniamy traumy oraz wywołane nimi napięcia czy bóle. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi nieustannie wspiera osobę w procesie samopoznania. W stanie głębokiego odprężenia, masaż sprzyja dotarciu do nagromadzonych w pamięci komórek emocji (podświadomość). Taki wgląd umożliwia zdejmowanie kolejnych zasłon (np. mechanizmów obronnych), odgradzających nas od prawdziwej istoty tego “Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest skutecznym narzędziem na drodze rozwoju duchowego. Owocem systematycznej pracy jest bezwarunkowa akceptacja siebie i tego co jest, a tym samym otwierania się na wielowymiarowość doświadczeń i radość życia.

Lomi Lomi promując zdrowe ciało jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca hawajska muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i medytacji.

JOANNA POLKOWSKA
Praktykuję Lomi Lomi Nui od 2010 roku. Jestem absolwentką i certyfikowaną trenerką Kino Mana IV u hawajskiej mistrzyni Susan Pa’iniu Floyd. Szkoła Kino Mana w Aloha International kształci masażystów i nauczycieli Lomi Lomi Nui, zgodnie z tradycją Kahu Abrahama Kawai’i.

Pracuję w Niemczech i w Polsce. Nieustannie kontynuuję swoją naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Moją misją jest stwarzanie warunków dla powiększania uważności i obecności. Stanu, w którym człowiek prawdziwie kocha siebie, realizuje swój potencjał i jest inspiracją dla innych.