Życie w Pełni

Zapraszam na cykliczne sesje Lomi Lomi w Warszawie 21-25.01.2020. Hawajski masaż, wspierający dobrobyt na każdym poziomie istnienia.

Lomi Lomi jest życiem. Zaprasza do wglądu i działania, inspiruje, nie wymusza. Dzieje się samo, nigdzie nie zmierza, subtelnie adresując najważniejsze aspekty naszej fizyczności, emocjonalności, duchowości.

Lomi Lomi to długowiekowa hawajska tradycja na drodze do zdrowia oraz pełnego, satysfakcjonującego życia. Wyjdź na spotkanie ze sobą, użyj swojej wielkiej mocy w procesie tworzenia!

KOSZT SESJI W POLSCE:
320 PLN – spotkanie obejmuje 2h masaż oraz dodatkowo do 30 min na rozmowę i relaks.

REZERWACJE:
Joanna Polkowska
lominuimassage@gmail.com; +48 668 258 008

Lomi Lomi to praca na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jak ceremonia integrująca ciało-umysł-serce i balansująca przepływ energii życiowej.

Sesja odbywa się w absolutnym poszanowaniu godności człowieka i dbałości o jego wielowymiarowy komfort. Dynamika pracy oraz siła nacisku są intuicyjnie dostosowywane do kondycji i potrzeb osoby odbierającej. Dla ciężarnej kobiety i jej dziecka jest to piękne doświadczenie oraz przygotowanie do porodu.

* * *
JOANNA POLKOWSKA
praktyk i nauczyciel Lomi Lomi. Studentka Susan Pa’iniu Floyd (Kino Mana, Aloha International) oraz Ho’okahi Tamara Stephens (Nā Pua ‘Olohe). Reprezentuje linię Kahu Abrahama Kawai’i (Kahuna Bodywork).

Pracuje w Niemczech i w Polsce, kontynuując naukę w dziedzinie metod przywracania równowagi ciała, umysłu i ducha. Na scieżce swojego rozwoju wykorzystuje m.in. elementy terapii dźwiękiem, aromaterapii, Reiki (Mikao Usui), Gentle Bio-Energetics (Eva Reich). Jej praca to stwarzanie warunków, w których człowiek akceptuje siebie, realizuje swój potencjał w miłości i jest inspiracją dla innych.

***
DZIAŁANIE MASAŻU HAWAJSKIEGO
Człowiek jest jednością ciała, umysłu i ducha. Życie w szczęśliwości to równowaga tych trzech elementów.

Lomi Lomi łączy nas z mądrością istnienia. Dotyk przywraca lub potęguje świadomość ciała oraz wspaniale je rozluźnia. Na poziomie fizycznym, masaż pobudza krążenie, oczyszczanie z toksyn, oddziałuje na układ mięśniowy, limfatyczny i kostny. W sferze emocjonalnej i psychologicznej, może wspomagać uwalnianie traum oraz wywołanych nimi napięć czy bólu. W ten sposób Lomi Lomi sprzyja leczeniu nerwic, apatii czy depresji.

Podczas sesji praktyk Lomi Lomi wspiera osobę w procesie samopoznania. Stan głębokiego odprężenia pomaga dotrzeć do pamięci komórkowej – przeszłych zdarzeń, związanych z nimi emocji oraz wyuczonych wzorców postępowania. Taki wgląd może wspomóc świadome zdejmowanie kolejnych zasłon – mechanizmów obronnych, przekonań przysłaniających istotę tego “Kim Jestem”. Dlatego Lomi Lomi jest jednym z narzędzi na drodze samorozwoju. Owocem świadomego życia jest bezwarunkowa akceptacja siebie oraz tego co jest, a tym samym otwieranie się na wielowymiarowość doświadczeń i radość istnienia.

Lomi Lomi promując zdrowie jest zarazem wspaniałym doświadczeniem dla zmysłów. Kojąca muzyka, wibracje głosu i oddechu masażysty, odczucie powracającego, rozległego dotyku stwarzają bezpieczną przestrzeń dla głębokiego relaksu i regeneracji.